Bez problemu zapamiętasz materiał

Pomoże ci w tym technika wizualizacji z wykorzystaniem pomocy naukowych i rekwizytów, gry językowe oraz inne nasze autorskie metody eliminujące stres i sprzyjające zapamiętywaniu.

Spróbuj!

Szybkie efekty i komfort mówienia

Szybko zauważysz jak poprawia się twoja swoboda posługiwania się językiem obcym. Stosujemy metodę komunikatywną, opartą na nauce mówienia pełnymi zdaniami wykorzystywanymi w życiu codziennym.

Sprawdź!

Z przyjemnością będziesz przychodzić

Z przyjemnością będziesz uczyć się na każdej lekcji. Lektorzy realizują autorski plan zajęć z wykorzystaniem technik using multimedia, using realia i gier językowych, dzięki którym lekcje są atrakcyjne i ciekawe.

Przekonaj się!

Dodatkowe materiały

Stosujemy również dodatkowe materiały wspierające nauczanie. Interaktywne quizy pomagają sprawdzić umiejętności oraz efektywniej zapamiętać materiał, zaś interaktywny Słówkomat pozwala na naukę słownictwa on-line.

Wypróbuj!

Obejrzyj nasz film

Na filmie zamieszczonym obok zaprezentowaliśmy tylko niektóre zalety naszej szkoły. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszje placówki by mogli się Państwo osobiście przekonać do atmosfery u nas panującej.