TEDDY EDDIE

atut ikona dlabiznesu

atutschool 1

atut ikona logowanie

atut ikona zapisy

atut ikona egzaminacyjne

atut ikona galeria

NOWOŚĆ - LICENCJONOWANY ANGIELSKI 2-7 LAT

TeddyCover colorMatch 3       

Witamy!

Miło nam przedstawić naszego Misia, który zwie się TEDDY EDDIE.

Miś jest dość psotny i sypia w śmierdzącej skarpecie, a mimo to zachęca setki dzieci do tego, aby przychodziły do szkół językowych na lekcje angielskiego!

TEDDY EDDIE to ambitna metoda nauczania języka angielskiego dzieci w wieku 2 - 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą.

ATUT school jest jedynym w Legnicy AKREDYTOWANYM OŚRODKIEM TEDDY EDDIE 

DLACZEGO WARTO UCZYĆ MAŁE DZIECI JĘZYKA ANGIELSKIEGO?

  • nauka języka obcego rozwija strategie uczenia się oraz pozytywnie wpływa na rozwój umysłowy dziecka i doskonale ćwiczy pamięć!

  • dzieci w wieku przedszkolnym są wciąż w trakcie uczenia się języka ojczystego i mają nadal dużą zdolność uczenia się bez wysiłku języka obcego

  • maluchy nie wstydzą się mówić, mimo że nie znają dobrze języka i rozumieją ze słuchu łatwiej niż starsze dzieci – to dla nich jedyna droga komunikacji

  • nauka angielskiego w wieku przedszkolnym gwarantuje lepsze wyniki kształcenia w dalszej nauce, a to wzmacnia wewnętrzną motywację do dalszej nauki.

DLACZEGO DZIECI KOCHAJĄ TEDDY EDDIE?

Metoda TEDDY EDDIE jest dynamiczna i zróżnicowana, pełna ciekawych historyjek z dziecięcym poczuciem humoru, wciągających gier,nagrań i kolorowych gadżetów.

Teddy Eddie to mały zawadiaka, którego przygody to motyw przewodni kursu.

DLACZEGO PRZEPADAJĄ ZA NIM RODZICE?

Program jest PRZYJAZNY RODZICOM - zawiera ‘Poradnik dla rodziców’ oraz zapewnia bieżącą informację na temat kursu w postaci lekcji otwartych, regularnych e-maili, spotkań z rodzicami oraz rzetelnego systemu ewaluacji postępów dziecka.

TEDDY EDDIE jest WIARYGODNY - zasady licencyjne stoją na straży wysokiego standardu realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli

DLACZEGO JEST TAK SKUTECZNY?

TEDDY EDDIE jest:

AMBITNY, ponieważ zawiera wyjątkowo duży zasób słów, zwrotów i tekstów, a zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pod stałym nadzorem metodycznym.

  • 5000 - to zasób słów, jakim posługuje się dorosły Amerykanin
  • Dzięki metodzie Teddy Eddie dziecko poznaje pierwsze 2.000 słów i jest gotowe na kolejny, bardziej zaawansowany etap nauki.

KOMUNIKACYJNY - bliski NATURALNEMU PRZYSWAJANIU języka. Język to nie pojedyncze słówka! TEDDY EDDIE stawia na naukę zdań i zwrotów – po prostu uczy mówić :)

WIELOPOZIOMOWY - gwarantuje rozwój, płynne przejścia na kolejne poziomy oraz kontynuację procesu nauczania.

BOGATY - zarówno jeśli chodzi o zestaw ucznia, jak i materiał językowy pozwalający na całkowite "zanurzenie się" w języku angielskim.

ELASTYCZNY – długość zajęć (30, 35 lub 45 min.) i metody dopasowane do potrzeb dzieci w różnym wieku.

Metoda Teddy Eddie otrzymała nominację do międzynarodowej nagrody "The ELTons" przyznawanej przez British Council.

Jak wygląda kurs TEDDY EDDIE?