Założycielka

atut szkola nimi

atut ikona logowanie

atut ikona kursy

atut ikona szkolenia

atut ikona wynajem

atut ikona doradztwo

atut ikona audyt

Moja filozofia

Witam serdecznie na stronie ATUT school - Szkoły Języków Obcych dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz Centrum Korepetycji z przedmiotów szkolnych.

Nazywam się Łucja Stawiska-Jankowska i jestem założycielką Szkoły, współtwórcą programu kształcenia językowego w ATUT school oraz dyrektorem zarządzającym.

ATUT school jest wyrazem mojej pasji twórczej, ciągłego dążenia do odkrywania szerszych horyzontów oraz poszukiwania ciekawych doświadczeń. Jest też wyrazem zdobytego wykształcenia pedagogicznego, matematycznego (na Politechnice Wrocławskiej) pogłębionego o szlify menedżerskie, które zdobyłam studiując podyplomowo w Polish Open University, gdzie w 2011 roku uzyskałam dyplom MBA - polski oraz brytyjski, wydany przez Oxford Brookes University.

Szkoła jest rezultatem dwudziestu lat moich wysiłków intelektualnych i zawodowych związanych m.in. z pracą dla korporacji z branży edukacyjnej, które w 2001 roku doprowadziły do stworzenia Centrum Edukacyjnego ATUT, czyli nowoczesnej i przyjaznej szkoły językowej dla dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych.

Miała być jednak filozofia…

Bardzo lubię swoją szkołę… chociaż stale dążę do jej ulepszania. Ciągłe poszukiwanie innowacji, wysoko podniesiona poprzeczka jakości nauczania sprawia, że w ATUCIE wciąż sięgamy po więcej, uczymy lepiej. Dzięki temu teraz z przekonaniem piszę te słowa: lubię swoją szkołę i jestem z niej bardzo dumna. Z przyjemnością przychodzę tu każdego dnia.

ATUT to przede wszystkim wspaniali ludzie, to fajne miejsce, z którym uczniowie chcą się utożsamiać. W ATUCIE nie tylko uczymy języków, ale też uświadamiamy uczniom, że język jest narzędziem w dialogu międzynarodowym, międzykulturowym i dlatego warto się go uczyć.

Dla wielu osób ATUT to także miejsce odkrywania talentów i rozwijania uzdolnień - nie tylko językowych. Wspieramy naszych uczniów na każdym etapie rozwoju tak, że w rezultacie mogą poczuć się ludźmi światłymi, otwartymi na rożnorodnosć językową i kulturową, po prostu Obywatelami Świata. Gdziekolwiek są – dają radę!

Jest to dla mnie prawdziwy powód do satysfakcji.

A prywatnie....

Moja 13-letnia córka od najmlodszych lat uczy się angielskiego w ATUT school. Efekty są znaczące - egzamin końcowy z języka angielskiego w szkole podstawowej zdała na 100%, mówi pełnymi zdaniami i bardzo wiele rozumie, komunikuje sie z ludźmi z całego świata. W wieku 10 lat rozpoczęła naukę drugiego języka – hiszpańskiego, który stał sie jej pasją. Starsze dzieci jako nastolatki poznały świetnie język angielski i niemiecki (nie zawsze z własnej i nieprzymuszonej woli :), teraz córka-studentka dodatkowo wybrała jeszcze język rosyjski, którego uczy się w ATUT school wraz z grupą studentów różnych kierunków, którym spodobał się rosyjski z rodowitą Rosjanką i spotkania integracyjne w Małej Moskwie:). Syn studiuje informatykę w Danii, jest w grupie międzynarodowej, gdzie spotyka ludzi różnych nacji i potrafi swobodnie się z nimi kontaktować i współpracować.
Cudownie jest na co dzień obserwować jak własne Dzieci otwierają się na świat i ludzi.

Życzę wszystkim wielu powodów do satysfacji z sukcesów językowych. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Do zobaczenia w Centrum Edukacyjnym ATUT

Łucja Stawiska-Jankowska