Co nas wyróżnia

atut szkola nimi

atut ikona logowanie

atut ikona kursy

atut ikona szkolenia

atut ikona wynajem

atut ikona doradztwo

atut ikona audyt

Szkoła językowa to miejsce, które warto wybrać ze szczególną starannością.atut co nas wyroznia

O rzeczywistej wartości szkoły języków obcych decydują ludzie. A ludzie w ATUCIE są naprawdę wyjątkowi – zarówno kadra menedżerska, jak i lektorska - to pasjonaci, którzy czerpią radość z kontaktów z ludźmi i przekazywania wiedzy językowej. Uczą skutecznie i nie obiecują ultra szybkich sukcesów bez zaangażowania ze strony słuchacza. Są doskonale wykształceni oraz przygotowani do pracy z zastosowaniem nowoczesnych, interaktywnych programów i podręczników do nauki języków obcych. Umiejętnie dostosowują tok procesu dydaktycznego do oczekiwań i możliwości swoich uczniów, bo głównym celem w ATUCIE jest efektywność nauczania i zadowolenie uczniów.

Od lat w ATUCIE jesteśmy wierni tym właśnie zasadom.

Obdarzamy każdego słuchacza szacunkiem i życzliwością. Wsłuchujemy się w jego potrzeby, jednocześnie delikatnie je modelując. Dzięki temu nasi słuchacze osiągają doskonałe rezultaty - zarówno dorośli, młodzież, jak i dzieci.
Poza zajęciami lekcyjnymi zapewniamy dodatkowo wiele atrakcji: tylko w ATUCIE można było uczestniczyć w niezwykłych warsztatach kinowych, spotkać solistów Opery Wrocławskiej czy też szaleć z lektorami na parkiecie lub pośpiewać przy grillu!

ATUT to szkoła wyjątkowa. U nas masz do wyboru naukę kilku języków (angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, portugalskiego, rosyjskiego, czeskiego) w dwóch doskonale wyposażonych szkołach ATUT: na Osiedlu Kopernik oraz w centrum Legnicy, tuż przy Zamku Piastowskim przy ul. Piastowskiej 43. Odwiedź nas koniecznie zanim podejmiesz decyzję o wyborze szkoły językowej - z pewnością docenisz komfortowe warunki nauki, przejrzyste zasady uczestnictwa w kursach i korzystne zasady płatności. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami tel. 76 722 67 67.

ATUT - Twoja Szkoła Języków Obcych – bo zasługujesz na najlepszą szkołę.