Aktualności

atut szkola nimi

atut ikona logowanie

atut ikona kursy

atut ikona szkolenia

atut ikona wynajem

atut ikona doradztwo

atut ikona audyt

ZAPISY NA II SEMESTR - 76 722 67 67 albo 76 722 23 54

Szkoła języków obcych ATUT w Legnicy powstała z prawdziwej pasji i zamiłowania do przekazywania wiedzy na temat języków obcych dzieciom, młodzieży oraz dorosłymi. Organizowane tu kursy językowe pozwalają nabywać i rozwijać kompetencje osobom w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania.

W szkole językowej ATUT w Legnicy każdego dnia dowodzimy, że nauka angielskiego nie musi być nużącym obowiązkiem a może stać się hobby. Nasi lektorzy wspólnie z uczestnikami zajęć prowadzą konwersacje, wprowadzają w elementy żywego języka oraz proponują ciekawe formy ćwiczeń edukacyjnych.

ATUT JEST WYJATKOWY - W tej szkole językowej w Legnicy myślimy i działamy nieszablonowo. Przygotowujemy zajęcia w oparciu o najnowsze metody nauczania oraz ciekawe materiały dydaktyczne. Oferujemy nie tylko kursy angielskiego, ale także kompleksową pomoc w zdobywaniu wiedzy. Proponujemy w związku z tym również korepetycje z różnych przedmiotów szkolnych.
angielski legnica
Naszym celem jest wypuszczenie w świat ludzi pewnych swoich umiejętności i ciekawych świata. Pragniemy, aby nauka angielskiego stała się dla nich przepustką do udanej kariery, szansą na niezwykłe podróże, a może także na znalezienie swojego miejsca na świecie i to niekoniecznie w kraju.